УСПІХИ СТУДЕНТІВ-ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ

З 20 по 22 травня в м. Дуйзбург (Німеччина) проходив І етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. У складі збірної команди України виступали і наші студенти. Всі стартували на олімпійських дистанціях, так як є кандидатами в олімпійську збірну команду України. Павло Алтухов, студент факультету економіки і управління, у каное-одиночці на дистанції 1000 метрів виборов бронзову нагороду, Інна Грищун, студентка гуманітарного факультету, у байдарці-четвірці на 500 метрів виграла золоту медаль, а випускник напрямку «Здоров’я людини» Дмитро Янчук у каное-двійці переміг на 1000 метровій дистанції.

На церемонії нагородження: Дмитро Янчук (ліворуч) з напарником Тарасом Міщуком

На дистанції 500 м жіноча байдарка-четвірка

19-21 травня у м. Вінниця на річці Південний Буг пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції.

У складі збірної команди Хмельницької області виступили 2 студенти Хмельницького національного університету: студент факультету технологій та дизайну Ілля Грицак і студент факультету інженерної механіки Микола Черкес. Микола у байдарці-одиночці виборов бронзову нагороду на дистанції 32000 метрів, а Ілля у каное-одиночці на 26000 метрів здобув бронзову нагороду, наступного дня вже у каное-двійці на цій же дистанції знову виграє бронзову медаль, таким чином за два дні він подолав 52 кілометри.

Микола Черкес на перебіжці

Ілля Грицак (праворуч) на перебіжці

На марафонській дистанції Ілля Грицак у каное-двійці

На нагороджені перший справа Ілля Грицак

Наші студенти-веслувальники, члени збірної команди України, вже 27-29 травня братимуть участь у ІІ етапі Кубка світу в м. Рачіце (Чехія), отож побажаємо подальших успіхів нашим спортсменам і «легкої води»!