Урочисте вручення дипломів магістрам 2024

10 січня 2024 року в Хмельницькому національному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра. Цьогоріч наш заклад вищої освіти випустив 827 магістрів (572 денної, 240 заочної та 15 дистанційної форм навчання), із яких 128 осіб отримали дипломи з відзнакою.

Випускники-магістри за роки навчання в нашому університеті займали активну громадянську позицію – брали участь у волонтерській діяльності і громадській роботі, проявляли лідерські та організаційні здібності у студентському самоврядуванні, а також брали активну участь у всеукраїнських студентських конференціях і наукових семінарах, займалися профорієнтаційною роботою, були учасниками, переможцями та лауреатами багатьох міжнародних, всеукраїнських наукових і творчих конкурсів, проєктів, спортивних змагань. Наші випускники-магістри нагороджені численними грамотами та дипломами, іменними академічними стипендіями Президента України та Верховної Ради України. Розпочався святковий захід із висловлення безмежної вдячності Силам Оброни, Захисникам і Захисницям та волонтерам, серед яких є також і випускники нашого університету. Гімном України та хвилиною мовчання усі присутні віддали шану полеглим воїнам і мирним жителям, які загинули від російської агресії.

Щоб привітати випускників, на церемонію вручення дипломів бакалавра завітали шановані гості: голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк і заступник міського голови Микола Ваврищук.

З щирими привітаннями та напутніми словами до випускників звернувся ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх і побажав їм гарного кар’єрного зростання та успіхів в житті, а також подякував професорсько-викладацькому складу за ту важливу місію, яку вони виконують у цей нелегкий час. Сергій Анатолійович  висловив вдячність нашим Захисникам і Захисницям та закликав усіх допомагати Збройним Силам України задля наближення Перемоги.

Почесними грамотами ректор університету нагородив випускників з видатними досягненнями – відмінників освіти.

Згідно з наказом ректора з нагоди випуску та вручення дипломів магістра за високі успіхи у навчанні, науковій діяльності, активну участь у громадському житті університету грамотами було відзначено кращих студентів-магістрів факультетів.

Варто зазначити, що 30 випускників служать у лавах ЗСУ та територіальної оборони. За наказом ректора їх відзначили Почесними грамотами за особисту мужність, відвагу та самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, патріотизм та високий професіоналізм.

Декани факультетів – Людмила Станіславова, Віталій Третько, Віталій Карпенко, Євгеній Рудніченко, Тетяна Іванішина, Євген Павлюк, Віктор Олександренко та заступник декана Оксана Онишко – привітали випускників із цією важливою подією та початком нового етапу життя. Побажали усіх гараздів, гарних успіхів у професійному житті та закликали працювати для свого світлого майбутнього і майбутнього нашої країни.

Знання, отримані в Хмельницькому національному університеті, завжди можна перетворити на успіх, який, у свою чергу, принесе матеріальну винагороду. На сьогодні матеріальним втіленням грошей є банківський рахунок, а матеріальне втілення – банківська картка. Декани факультетів вручили символічну банківську картку випускницям-магістрам Дар’ї Гулько та старшому лейтенанту Анастасії Кудрик.

Творчими номерами випускників та гостей протягом урочистостей з нагоди вручення дипломів магістра радували вихованці Центру культури і естетичного виховання Хмельницького національного університету: артисти народного ансамблю танцю «Юність Поділля» та Народного театру пісні «Сузір’я» (Катерина Главацька, Валерія Поліщук, Віка Шара, Оксана Глобчаста).

На згадку про щасливі роки прозвучав гімн студентства «Гаудиамус».

Після урочистої частини декани факультетів та завідувачі кафедр вручили магістрам дипломи.

Шановні випускники! Нехай роки навчання завжди залишаються у вашій пам’яті яскравими та незабутніми. Ви – цвіт нації, майбутнє країни, від вас залежить, як буде розбудуватись держава та якою вона буде у майбутньому. Любіть свою Батьківщину, пишайтесь тим, що ви є українцями. Щиро бажаємо вам нових здобутків, особистих перемог і звершень! Непохитно вірте у свої сили та світлу долю. Щасливої дороги в професійне життя!

Дякуємо Збройним Силам України та волонтерам і всім, хто забезпечує нам надійний тил за те, що університет має можливість виконувати свої професійні обов’язки, працювати та навчати.

Віримо у Перемогу!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Відділ зв’язків з громадськістю