Угода про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та Хмельницьким окружним адміністративним судом

1 березня 2023 року було підписано Угоду про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та Хмельницьким окружним адміністративним судом.

Угода підтвердила зміцнення зав’язків між кафедрою права Хмельницького національного університету та Хмельницьким окружним адміністративним судом, що виступає важливою ланкою здійснення правосуддя.

Під час плідної особистої зустрічі представників сторін було оголошено шляхи реалізації закріплених в угоді основних напрямків співпраці.

Голова Хмельницького окружного адміністративного суду Олена Ковальчук наголосила на необхідності практичного наповнення закріплених угодою заходів. Завідувач кафедри права Хмельницького національного університету Микола Вавринчук підкреслив важливість реалізації угоди для навчальної та наукової роботи кафедри у сфері підготовки кваліфікованих спеціалістів-правників.

Основними напрямами співпраці є

• проведення спільних наукових досліджень та удосконалення методологічних підходів з питань правового регулювання правових відносин в державі, які становлять взаємну зацікавленість;
  • організація спільних заходів з пропаганди наукової діяльності та обміну інформації у сфері правових відносин, співпраця при підготовці та виданні наукової, інформаційно-методологічної та навчальної літератури;
  • реалізація спільних наукових програм та комунікативних заходів з питань формування правових відносин в державі, шляхом створення спільних науково-дослідницьких груп та надання можливості співробітникам Хмельницького окружного адміністративного суду та науково-педагогічним працівникам і здобувачам користуватися електронними науково-дослідницькими та методичними матеріалами сторін.

Угода про співпрацю є черговим доказом посилення значення Хмельницького національного університету у сфері підготовки здобувачів за спеціальністю 081-Право.

Інформація кафедри права