УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ-ПСИХОЛОГІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У ВІДБОРІ КАНДИДАТІВ ДО НОВОЇ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Викладачі кафедри практичної психології та педагогіки Комар Т.В., Джигун Л.В., Сургунд Н.А., Параскевич Л.Г. та методист психологічного центру кафедри Карпова Д.Є. брали участь у завершальному етапі тестування кандидатів у нову патрульну поліцію міста.

Вони працювали у складі десяти комісій, членами яких були:

психологи, представники громадськості, досвідчені правоохоронці зі стажем оперативної роботи та представники департаменту нової патрульної поліції.

Перед психологами постало завдання оцінити рівень емоційної стійкості, стресостійкості та особистісні якості кандидата,такі як: мотивація, комунікабельність, ввічливість, навички аргументовано висловлювати свою думку, дисциплінованість, відчуття відповідальності, вміння прийняти рішення та діяти в екстремальних ситуаціях.

За три дні довелося прослухати сотні кандидатів. Викладачі успішно справилися з поставленим завданням. Майже з тисячі кандидатів їм довелося відібрати найкращих 250 осіб, які вже 26 грудня цього року мають приступити до наведення правопорядку на вулицях нашого рідного Хмельницького.

Кафедра практичної психології та педагогіки пишається тим, що їй довірили долучитися до такої важливої історичної події для нашого міста як створення нової патрульної поліції!

Ми і надалі будемо активно використовувати свій досвід та знання на благо рідного міста та України!!!

Кафедра практичної психології та педагогіки інформує