Участь в Міжнародному Самміті “Community Solutions” за підтримки Держдепартаменту США

З 14 по 16 травня 2018 р. викладач кафедри міжнародних економічних відносин, к.е.н. Марія Левченко взяла участь в міжнародному самміті “Community Solutions 2018”, який є спільною, робочою конференцією для обговорення та вирішення найактуальніших завдань та проблем в освіті, економіці та політиці та сучасних міжнародних тенденцій розвитку.

Захід відбувся в столиці Уганди – м. Кампала за участю 35 молодих лідерів з 15 країн світу, які зібралися на захід для обговорення та розробки короткострокових та довгострокових рішень та пропозицій для університетів, урядів та міжнародних організацій

Самміт 2018 відбувся за підтримки та участі Посольства США та міжнародної Ради Наукових обмінів IREX. Спікерами та учасниками конференції, зокрема, виступили Сьюзен Паркер-Бернс, представниця посольства США в Уганді; Енді Блум, Інститут миру Крока (Сан-Дієго, США); Джессіка Баумгарднер, Альянс за миротворчість (США); Джой Естрек, Антикорупційна коаліція (Уганда); Мад Шахріар Іслам, Міжнародна організація з міграції (Бангладеш).

Під час самміту Марія Левченко презентувала доповідь на тему: “ Особливості мотивації молоді та використання неформальних методів освіти” та разом з колегами з Філіппін, Непалу, США та Уганди розробила проект по імплементації нових ресурсів в освіті, які сприятимуть працевлаштуванні молоді та ії активного залучення до громадського життя.

Також, Марія Олександрівна була запрошена до участі в програмі на національному телебаченні Зімбабве, де вона виступила із доповіддю про специфіку роботи в галузі вищої освіти в Україні та обговорила проблеми та перспективи появи університетів “майбутнього” та їх інтеграції в загальну систему освіти.

Участь в самміті “Community Solutions” дозволила не лише налагодити співробітництво з молодими лідерами з усього світу, але і дослідити та вивчити основні показники освіти та потреби місцевого бізнесу, що спрямовані на вирішення потреб громад і виховання майбутніх свідомих громадян.

З повагою,
Кафедра міжнародних економічних відносин.