Участь в Міжнародному Самміті “Community Solutions” за підтримки Держдепартаменту США в м. Кампала, Уганда

З 14 по 16 травня 2018 р. викладач кафедри міжнародних економічних відносин, к.е.н. Марія Левченко взяла участь в міжнародному самміті “Community Solutions 2018”, який є спільною, робочою конференцією для обговорення та вирішення найактуальніших завдань та проблем в освіті, економіці та політиці та сучасних міжнародних тенденцій розвитку.

Захід відбувся в столиці Уганди – м. Кампала за участю 35 молодих лідерів з 15 країн світу, які зібралися на захід для обговорення та розробки короткострокових та довгострокових рішень та пропозицій для університетів, урядів та міжнародних організацій .

Самміт 2018 відбувся за підтримки та участі Посольства США та міжнародної Ради Наукових обмінів IREX. Спікерами та учасниками конференції, зокрема, виступили Сьюзен Паркер-Бернс, представниця посольства США в Уганді; Енді Блум, Інститут миру Крока (Сан-Дієго, США); Джессіка Баумгарднер, Альянс за миротворчість (США); Джой Естрек, Антикорупційна коаліція (Уганда); Мад Шахріар Іслам, Міжнародна організація з міграції (Бангладеш).

Під час самміту Марія Левченко презентувала доповідь на тему: “ Особливості мотивації молоді та використання неформальних методів освіти” та разом з колегами з Філіппін, Непалу, США та Уганди розробила проект по імплементації нових ресурсів в освіті, які сприятимуть працевлаштуванні молоді та ії активного залучення до громадського життя.

Також, Марія Олександрівна була запрошена до участі в програмі на національному телебаченні Зімбабве, де вона виступила із доповіддю про специфіку роботи в галузі вищої освіти в Україні та обговорила проблеми та перспективи появи університетів “майбутнього” та їх інтеграції в загальну систему освіти.

Участь в самміті “Community Solutions” дозволила не лише налагодити співробітництво з молодими лідерами з усього світу, але і дослідити та вивчити основні показники освіти та потреби місцевого бізнесу, що спрямовані на вирішення потреб громад і виховання майбутніх свідомих громадян.

З повагою,
Кафедра міжнародних економічних відносин