Участь у заході «Циркулярна та низьковуглецева економіка в Україні: роль відкритих даних в ній» завідувачки кафедри екології та біологічної освіти

20 лютого 2024 року завідувачка кафедри екології та біологічної освіти Наталія Міронова брала участь у заході «Циркулярна та низьковуглецева економіка в Україні: роль відкритих даних в ній», що був підготовлений і проведений у рамках USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», який реалізується Фондом Євразія, за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та підтримки Фонду Східна Європа (м. Київ).

Наталія Міронова брала участь в дискусії «Стан циркулярної економіки в Україні: державницький підхід» щодо питань соціальних та екологічних наслідків переходу до циркулярної та низьковуглецевої економіки. Також вона є співавтором одного з документів, що розроблявся в межах проєкту, а саме «Рекомендацій щодо впровадження міжнародних стандартів та відкритих даних для підтримки переходу України до низьковуглецевої та циркулярної економіки».

На заході за участі представників Мінекономіки, Держстандарту, бізнес-асоціацій та громадських організацій і наукових установ також було обговорено ряд важливих питань, зокрема щодо пріоритетних напрямів розвитку циркулярної економіки в Україні, перешкод у розвитку партнерства для циркулярної економіки, а також реалізації впровадження цифрових паспортів продукції та інших IT-рішень для розвитку циркулярної економіки.

Кафедра екології та біологічної освіти