Участь представників Хмельницького національного університету в Асамблеї громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області»

2 березня поточного року була проведена звітно-виборча Асамблея громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області». В роботі звітно-виборчої Асамблеї брали участь представники суб’єктів олімпійського руху в Хмельницькій області, зокрема, й представники Хмельницького національного університету.

До участі у звітно-виборчій Асамблеї були долучені Міністр молоді та спорту України, президент НОК України Вадим Гутцайт та народний депутат України Сергій Мандзій. Президент НОК України подякував усім присутнім спортивним активістам за роботу, що проводилась у надскладних умовах під час війни; пояснив незмінну позицію України щодо недопущення російських і білоруських спортсменів до участі у міжнародних змаганнях і окреслив основні завдання на найближчу перспективу.

Після звіту Голови та Виконавчого комітету НОК України в Хмельницькій області та визнання їх роботи задовільною, було проведено обрання нового персонального та кількісного складу «Відділення НОК України в Хмельницькій області» на період 2023–2026 рр.

Приємно відзначити, що до нового складу відділення ввійшли представники Хмельницького національного університету, а саме декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Євген Павлюк, голова спортивного клубу університету Олександр Мозолюк, професор кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Юрій Дутчак.

Під час зустрічі представників Хмельницького національного університету з Міністром молоді та спорту України, який одночасно є президентом Національного олімпійського комітету України, Вадимом Гутцайтом, було обговорено можливості запровадження програми олімпійської освіти, відкриття науково-навчальних лабораторій досліджень проблем спорту на факультеті здоров’я, психології фізичної культури та спорту, що в свою чергу суттєво підвищить якість підготовки майбутніх фахівців. Обговорюванні питання були позитивно оцінені Вадимом Гутцайтом.

Переконані, що нові члени відділення своєю діяльністю забезпечать розвиток олімпійського руху в Хмельницькій області, зокрема, та в Україні, загалом.

Кафедра теорії і методики фізичного виховання і спорту