УЧАСТЬ НАУКОВЦІВ ХНУ В РОБОТІ XIII МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2016»

З 11 по 14 жовтня 2016 року делегація Хмельницького національного університету брала участь в роботі XIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2016», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі м. Київ.

Експозиція Хмельницького національного університету на виставці «Зброя та безпека-2016»

Під час урочистого відкриття секретар РНБО України Олександр Турчинов назвав цьогорічну виставку наймасштабнішою за історію незалежності нашої держави демонстрацією досягнень оборонної та авіакосмічної промисловості. Безпекові виклики сьогодення, які разом з Україною переживає цивілізований світ, винесли на порядок денний питання переозброєння Українського Війська, що стало потужним стимулом розвитку промисловості і сигналом для підприємств вітчизняного ОПК щодо створення нових сучасних та якісних зразків озброєння, військової техніки і ефективних засобів захисту для ефективної протидії зовнішнім загрозам. Формат виставки був перетворений на масштабний міжнародний бізнес-науковий форум, присвячений повному комплексу питань безпеки держави та суспільства. Завдяки цьому зросла кількість учасників — на площі понад 21 тис. кв. м. представлено понад 300 фірм з 12 країн світу. Крім того, відвідати виставки виявили бажання представники понад 100 фірм з 24 країн, а також офіційні делегації високого рівня з 12 країн. Ще одна цьогорічна особливість вистави – широке представлення натурних зразків техніки й обладнання — понад 90.

Ознайомлення відвідувачів з експозицією ХНУ

Диплом учасника 13-ї Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека -2016»

Хмельницький національний університет був представлений делегацією, яку очолив перший проректор ХНУ Войнаренко М.П. та начальник науково-дослідної частини ХНУ Бойко Ю.М. В ході виставки від університету були представлені експонати за тематикою: «Нові методи і технології хімічних і фізико-технічних проблем сучасних композитних матеріалів» автори (Кириченко І.І., Кириченко Л.М.); «Іонне азотування в безводневих середовищах та його переваги» автори (Каплун В.Г., Гончар В. А.); «Моделювання трибоконтактних процесів в системі «ствол-куля», для підвищення живучості стрілецької зброї» автори (Сорокатий Р.В., Диха О.В.); «Технологія підвищення захисних властивостей тканин» автор (Горященко С.Л.). Теми були представлені у доповідях на науково-практичних і інформаційно-комунікативних заходах, пов’язаних з презентацією інноваційних розробок вищих навчальних закладів України, в ході роботи виставки і знайшли високу оцінку у представників МОН України та бізнесових структур.

Експозицію ХНУ відвідав заступник Міністра освіти і науки України Стріха Максим Віталійович

Експозицію ХНУ відвідав директор департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН України Шовкалюк Віктор Степанович

Експозицію ХНУ відвідав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков

Попередні домовленості про співпрацю досягнуто з такими підприємствами і організаціями як: ООО СП «СТАН-КОМПЛЕКТ», ДП «Івано-Франківський Котельно-зварювальний завод» (Укробронпром); фірмою «ТРІАДА сварка»; Державною госпрозрахунковою зовнішньоторговельною та інвестиційною фірмою «Укрінмаш»; фірмою «Промтехінжинірінг»; ПАО «Лебединським заводом поршневих кілець»; «Подільським транспортно-машинобудівним заводом» та іншими.

Інформація науково-дослідної частини ХНУ