Участь молодих науковців ХНУ у Міжнародній конференції “The 53 session of the students scientific circles” в Університеті науки і технологій АГХ (Польща)

5-7 травня 2016 року студенти та аспіранти Хмельницького національного університету брали участь у Міжнародній конференції “The 53 session of the students scientific circles”, що відбувалася в Університеті науки і технологій АГХ у Кракові (Польща). Учасниками конференції були науковці з Польщі, Словаччини, Чехії та України. Тематика конференції широка і різноманітна, охоплює коло питань, пов’язаних з математичним моделюванням, процесами вимірювання, з прогнозуванням і розрахунком технологічних процесів, енергоефективністю, вирішенням екологічних проблем. Щороку зростає якість та науковий рівень представлених доповідей. Комісія у складі міжнародних експертів оцінює наукові розробки за актуальністю, інноваційністю та економічною ефективністю.

На 53 конференції молодих учених в Університеті науки і технологій АГХ пройшли конкурсну комісію та представили результати наукових досліджень студенти Хмельницького національного університету: «Polymorphic viruses detection based on the modified emulators in corporate network» аспірант Андрій Нечипорук, студент групи КІ-15-1 Богдан Савенко (науковий керівник д.т.н., професор Оксана Поморова); «Simulation of the process of drying of textiles» студент групи ХТмб -11-1 Микита Лебедєв, студентка групи ХТ-11-1 Богдана Лепетко (науковий керівник к.т.н., доцент Ольга Параска); «Application of the correlational analisys for assessment of efficiency of solvents» студентка групи ХІМ-13-1 Вікторія Кошельник, студентка групи ХТ-11-1 Марина Кандаловська (науковий керівник д.т.н., професор Світлана Карван).

Під час конференції відбувалися цікаві дискусії, обмін науковими досягненнями, обговорення інтеграційних процесів, що сприяє мотивації наукової діяльності молоді та мобільності у сучасному суспільстві.

Бажаємо молодим науковцям творчого натхнення та нових здобутків у науковій діяльності!

Більше інформації на сайті http://galaxy.uci.agh.edu.pl/~kolanauk/ph/

Наукове товариство студентів і молодих вчених