Участь ХНУ у Міжнародному економічному форумі

14-15 березня у місті Хмельницькому проходив ІІІ Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини», участь у якому взяли представники вітчизняних та іноземних ділових кіл, бізнес-спільноти, урядовці, представники іноземних дипломатичних установ та торговельно-економічних місій в Україні, делегації з різних регіонів України.

Організаторами цього заходу стали Хмельницька обласна рада, Хмельницька обласна державна адміністрація та Хмельницька торгово-промислова палата.

Мета форуму – створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку, формування позитивного іміджу області та популяризація інвестиційних можливостей серед потенційних інвесторів.

Із вітальним словом виступили голова обласної ради Михайло Загородний та голова облдержадміністрації Вадим Лозовий.

У форумі взяла участь і делегація Хмельницького національного університету на чолі з ректором М.Є. Скибою. У виставочній експозиції була представлена перша в Україні дахова сонячна електростанція в державному закладі освіти. Також були презентовані результати досліджень науковців Хмельницького національного університету у сфері енергетики. Серед них системи накопичення надлишку сонячної енергії та стенди для дослідження ефективності сонячних панелей, зокрема підвищення їхнього коефіцієнта корисної дії.

У рамках форуму відбулися переговори керівництва та науковців університету з представниками вітчизняних та іноземних ділових кіл, дипломатичних установ, промисловцями і урядовцями на предмет встановлення і розвитку взаємовигідної співпраці.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ