У ХНУ відзначили п’яту річницю Революції Гідності

Згідно з указом президента України Петра Порошенка 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цю дату було встановлено «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Героям слава», що знаходиться на території Хмельницького національного університету, студенти та співробітники на чолі з ректором Миколою Єгоровичем Скибою вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, які захищали незалежність і територіальну цілісність України та відстоювали можливість вільно розмовляти своєю мовою і жити у своїй державі.

Увечері студентський профком та студенти ХНУ вшанували пам’ять учасників Євромайдану, запаливши свічки пам’яті біля стели «Героям Слава!», що знаходиться на території університету. Протягом години до пам’ятного знаку підходили студенти, щоб відзначити п’яту річницю з початку Революцію Гідності і запалити лампадки у пам’ять про загиблих на Майдані.

Слава Україні! Вічна пам’ять героям!