У ХНУ відбувся обласний турнір юних краєзнавців

25 квітня у стінах нашого університету відбувся обласний турнір юних краєзнавців.  Захід мав на меті залучення учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої, наукової, дослідницької та екскурсійної роботи, а також поглиблення знань з історії освіти та ознайомлення з науковими досягненнями Хмельницького національного університету. Варто зазначити, що на базі нашого ЗВО турнір проходить вже вдруге.

Організатори турніру – Хмельницький обласний центр краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді спільно з Хмельницьким національним університетом.

Участь у турнірі взяли 85 здобувачів освіти/вихованців 8-11 класів  закладів середньої та позашкільної освіти з міст, районів та об’єднаних територіальних громад Хмельницької області.

Захід розпочався хвилиною мовчання та звучанням гімну України.

Із вітальним словом виступив представник Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді Микола Іванович Мозолюк, який побажав учасникам успіху та перемоги у турнірі.

Микола Антонович Йохна, проректор з науково-педагогічної роботи, презентував Хмельницький національний університет, підкресливши його переваги з-поміж великої кількості інших закладів вищої освіти регіону. Усі присутні мали змогу переглянути фільм про історію нашого університету та його сьогодення.

Учасники турніру відвідали два музеї, які знаходяться в стінах ХНУ – музей історії університету та Навчальний музейно-виставковий центр «Історія та сучасність техніки». Після екскурсії між командами-учасницями було проведено вікторину, що складалась із чотирьох блоків питань: географічний, краєзнавчий, історія навчального закладу та фотовікторина. Оцінювались правильність та швидкість відповідей.

Отже, команди-переможці обласного турніру юних краєзнавців:

1 місце

«Едельвейс» (Туристично-краєзнавчий центр управління культури та туризму Дунаєвецької міської ради, Дунаєвецький ліцей № 3)

2 місце

Стуж (Стуфчинецький ліцей)

«Ерудит» (Хмельницька СЗОШ І-ІІІ ст. № 14)

3 місце

«Запальні» (Вовковинецький ліцей)

«Квітка на камені» (Кам’янець-Подільський ліцей № 16)

«Невгамовні» (Кошелівський ліцей ім. В. Ф. Ковальчука)

Команди переможців та учасників турніру були нагороджені дипломами Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді та грамотами Хмельницького національного університету.

Вітаємо команди, а також їхніх керівників! Бажаємо невичерпної енергії, оптимізму та подальших успіхів і здобутків.

Відділ зв’язків з громадськістю