У ХНУ відбулась нарада із завідувачами кафедр

24 січня 2019 року у залі засідань Вченої ради під головуванням ректора Хмельницького національного університету Миколи Єгоровича Скиби відбулась нарада із завідувачами кафедр ХНУ. У нараді взяли участь проректори, декани, завідувачі кафедр та керівники структурних підрозділів університету.

Завідувач навчально-методичного відділу Лариса Сергіївна Любохинець доповіла про розроблення нормативних документів з організації освітнього процесу в університеті в контексті стандартів вищої освіти нового покоління, зупинившись детально на вимогах до написання освітніх програм, їхніх складових та обсягах.

З особливостями вступної кампанії 2019 року та ведення профорієнтаційної роботи присутніх ознайомив секретар приймальної комісії Андрій Віталійович Мартинюк. Він звернув увагу присутніх на цьогорічні нововведення стосовно правил та термінів прийому заяв і документів абітурієнтів.

Про контроль інформації, розміщеної в модульному середовищі для навчання, та її взаємозв’язок із даними ІС «Електронний університет» розповів директор центру аналітики, моніторингу та організації навчального процесу Віталій Григорович Лопатовський. У своєму виступі він ознайомив учасників наради із етапами моніторингу модульного середовища, та окреслив перспективи створення єдиного інформаційного простору університету.

Проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Анатолійович Матюх ознайомив із особливостями організації навчального процесу у 2019 році, зокрема із датами початку семестрів, канікул та навчальних практик.

Ректор Микола Єгорович Скиба підвів підсумки наради та вказав на основні завдання, які колективу університету потрібно вирішити у 2019 році.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ