У ХНУ презентували програми стажування студентів у закладах відпочинку Болгарії

11 жовтня у Хмельницькому національному університеті відбулася презентація програми стажування у готельно-розважальних комплексах Болгарії. Проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Йохна привітав присутніх та представив гостей. На презентацію програм стажування прибули генеральний директор туристичної компанії «TURAL» Гешо Любенов, асистент Варненського вільного університету ім. Чорноризця Храбра Радослав Кановскі та директор туристичного агентства «На Канікули» Сергій Кривенький.

Гешо Любенов розповів студентам про роботу туристичної компанії «TURAL» та умови участі у стажуванні, головними з яких є наявність закордонного паспорта та бажання працювати у Болгарії протягом 90 днів під час канікул. Проходити стажування можна взимку – на гірськолижних курортах, та влітку – на морських. Кожен учасник отримає сертифікат про проходження стажування за кордоном.

Радослав Кановскі розповів про можливість навчання за програмою подвійного диплому у Варненському вільному університеті ім. Чорноризця Храбра та про переваги такого навчання.

Сергій Кривенький ознайомив з умовами та вимогами до учасників, наголосивши, що стажування за кордоном дає можливість отримати навики, необхідні у професійному житті.

У кінці зустрічі відбулось вручення сертифікатів студентам, які проходили міжнародне стажування у готельно-розважальних комплексах Болгарії влітку 2018 року. Сертифікати вручав Гешо Любенов.

Також відбулась зустріч гостей з проректором з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету, доцентом Сергієм Матюхом, на якій обговорювалась подальша співпраця з Варненським вільним університетом ім. Чорноризця Храбра.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ