У ХНУ нагороджували волонтерів та учасників АТО

5 грудня у стінах Хмельницького національного університету відбувся обласний захід до Дня волонтера та Дня Збройних Сил України. Учасників АТО та волонтерів від імені ректора ХНУ, професора Скиби Миколи Єгоровича привітав перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, професор Войнаренко Михайло Петрович.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять випускників ХНУ, які загинули за незалежність нашої України: Савчук Олександр Володимирович; Овчарук Володимир Борисович; Кашлаков Василь Борисович; Мельник Іван Олександрович; Дереш Валерій Костянтинович. Рішенням ректорату їхні імена занесені у «Книгу Пошани університету» (посмертно).

Учасник бойових дій Попик Володимир Петрович привітав учасників АТО та волонтерів зі святом, а також від імені усіх бійців подякував волонтерам за підтримку та допомогу.

У рамках заходу артисти студентського літературного театру «Глорія» підготували концертну програму, де звучали поетичні читання віршів про жахливі події на сході України та патріотичні пісні «Плакала калина» і «Вперед, українці, вперед».

Заступник голови Хмельницької обласної ради Лєсков Валерій Олександрович вручив почесні нагороди учасникам та волонтерам АТО:

– медаль «Богдана Хмельницького»: солдату Бобрику Сергію Романовичу, кіборгу Казмірчуку Андрію Васильовичу, солдату Шаховал Костянтину Степановичу, солдату Паюку Сергію Олександровичу, начальнику медичного пункту Сметанко Катерині;

– медаль «Учасник бойових дій»: старшому лейтенанту запасу Ковальчуку Олександру Миколайовичу, солдату Паюку Сергію Олександровичу, солдату Кругліковському Роману Леонідовичу;

– медаль «Учасник АТО» сержанту Дзюбі Ігорю Валерійовичу;

– знак «Волонтер України» Баско Тетяні Григорівні.

Знаком народної пошани орденом «За мужність і відвагу» (посмертно) нагороджено солдата Мельника Івана Олександровича, який загинув від кулі снайпера.

Голова ГО «Української Асоціації інвалідів АТО в Хмельницькій області» вручив першому проректору, проректору з науково-педагогічної та наукової роботи, професору Войнаренку Михайлу Петровичу подяку педагогічному та студентському колективу Хмельницького національного університету в особі ректора професора Скиби Миколи Єгоровича за матеріальну та духовну підтримку, активну громадську позицію та волонтерську діяльність. У музей історії Хмельницького національного університету учасники бойових дій на сході України презентували частину міни, привезеної із зони АТО.

Із заключним словом виступили військовослужбовці Анодіна Оксана та Попик Володимир, подякувавши усім волонтерам за допомогу, за організацію матеріальної та моральної підтримки учасникам антитерористичної операції.

Вітаємо учасників та волонтерів АТО зі святом! Бажаємо їм міцного здоров’я, добробуту у сім’ях та мирного неба над Україною!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ