У ХНУ нагороджували кращих студентів

На засіданні ректорату 19 листопада було відзначено кращих студентів Хмельницького національного університету. Ректор університету, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Микола Єгоровича Скиба привітав молодь, подякував за значні досягнення в галузі науки і закликав гідно нести звання «студент Хмельницького національного університету».

Микола Єгорович нагородив грамотами переможців конкурсу у таких номінаціях: «Кращий науковець університету», «Кращий студент факультету», «Кращий науковець факультету», «Кращий студент-дизайнер», «Кращий студент-економіст», «Кращий студент-механік», «Кращий студент-програміст», «Кращий студент-психолог», «Кращий студент-перекладач», «Кращий куратор університету». Також Микола Єгорович вручив грамоти кращим студентам університету за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті.

Переможцем конкурсу у номінації «Кращий студент університету» стала студентка факультету міжнародних відносин Яна Валеріївна Адамчук.

Вітаємо переможців із отриманими відзнаками. Бажаємо подальших наукових здобутків, творчого натхнення та невичерпної енергії!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ