Тиждень інновацій на кафедрі комп’ютерної інженерії та інформаційних систем

З 8 по 12 квітня на кафедрі комп’ютерної інженерії та інформаційних систем пройшов Innovation Week (Тиждень інновацій) – тиждень лекцій і презентацій від провідних ІТ-компаній.

Під час Innovation Week здобувачі освітніх програм «Комп’ютерна інженерія та програмування», «Інформаційні системи та технології» всіх трьох рівнів вищої освіти:

– прослухали п’ять лекцій від представників топових ІТ-компаній міста Хмельницького та одну лекцію від Вінницької компанії WINSTARS.AI;

– відвідали три ІТ-компанії міста (GMHostStfalcon та Avivi), де поспілкувались з керівництвом і випускниками кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем, які там працюють;

– зустрілись із представниками компаній Stfalcon та Avivi на міні-ярмарку вакансій у навчальному корпусі № 1;

– відвідали зустріч з ІТ-спільнотою міста в IHub м. Хмельницького.

Щиро дякуємо нашим партнерам з Хмельницького ІТ кластеру за постійну співпрацю та бездоганну організацію заходів!

Кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем