Туризм під час війни та в майбутньому: розвиток і перспективи

У нашому повсякденному, буремному житті нажаль не так багато є приємних несподіванок. 23 квітня 2024 року телеканал ТВ7+ провів дуже актуальну телепередачу «Країна майбутнього» під кутом розвитку туризму в умовах війни та у післявоєнний період.

Дуже класно були підібрані спікери, адже вони є профі у своєму сегменті туристичної діяльності. Про те, як відомо, найбільш продуктивним і результативним завжди є творчий диспут з друзями, що й зрештою було вдало використано телеканалом, бо генерувались дуже актуальні пропозиції.

Зазначимо, що спікерами події були Сергій Толстіхін, експерт з розвитку туризму в громадах, член Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму України, власник садиби на Бакоті «Дім мандрівника»; Анастасія Донець, директор Малієвецького обласного історико-культурний музею; Дмитро Назаренко, заступник мера міста Кам’янець-Подільського; Наталія Стрельбіцька, директор туристичної агенції «Ніка-Тур-Вояж»; Ігор Журба, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету, д-р екон. наук, проф.

У результаті даної зустрічі було напрацьовано ряд реальних пропозицій щодо перспектив розвитку туристичної сфери в умовах війни та післявоєнної відбудови України. Залишається лише ефективно використати напрацювання для розвитку туристичного підприємництва на теренах Хмельниччини.

Вперед до реалізації ідей!

Більше за посиланням:

Інформація кафедра туризму та ресторанної справи