Тренінг із військовослужбовцями полку спецпризначення

13 липня 2016 року викладачі кафедри практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету професор Потапчука Є.М. та Янцаловський М.Й. взяли участь у семінарі з військовослужбовцями полку спеціального призначення на тему «Саморегуляція та контроль психічних станів учасниками бойових дій».

Метою семінару було оволодіння військовослужбовцями технікою саморегуляції та контролю свого психофізіологічного стану. Учасники заняття отримали можливість відпрацювати різні техніки саморегуляції психічних станів з врахуванням специфіки діяльності спецпризначенців.

Це заняття стало початком роботи викладачів над другим етапом дослідження, що отримало державне замовлення на 2016-2017 рр. Тісна співпраця з військовослужбовцями дозволяє виявляти ефективні засоби та методи коригування психоемоційного та фізіологічного стану людини, враховуючи екстремальні умови її діяльності та наявність небезпечних стресових чинників.

Заняття викликало зацікавленість, оскільки на ньому було розкрито багато корисної інформації, яка в екстремальних умовах, зокрема в бою, дозволить військовослужбовцям не тільки зберегти життя, а й психічне здоров’я.

Командування військової частини подякувало за корисну зустріч і висловило надію на подальшу тісну співпрацю з кафедрою практичної психології та педагогіки.

Кафедра практичної психології та педагогіки