ТРЕНІНГ ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ

19 січня 2023 року студенти Хмельницького національного університету напрямку «Право» та завідувач юридичної клініки нашого університету Казимир Голдзіцький взяли участь у тренінгу на тему «Як створити свою організацію громадянського суспільства: законодавство та організаційний розвиток». Це був перший тренінг в межах проєкту «Сталий розвиток громадянського суспільства, через посилення організаційної спроможності» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини».

Організаторами заходу були громадська організація «Подільська правова ліга» та громадська спілка Мережа хабів України, модератором – виконавча директорка ГО «Подільська правова ліга» Анастасія Площинська, а тренеромРуслан Малий.

Анастасія Площинська цікаво та пізнавально розповіла про роль, види та статуси організацій громадянського суспільства, а також про порядок їх реєстрації та систему звітності.

Теоретичний виклад було підкріплено проведенням практичної роботи щодо створення власних організацій та обґрунтуванням їх мети.

На жаль, тренінг який розпочався у затишному конферец-залі Гончаренко центр-партнер, через повітряну тривогу завершився в укритті. Але, незважаючи на такі перешкоди, мету заходу було досягнуто.

Щиро дякуємо організаторам за цікавий та змістовний тренінг.