ТРАДИЦІЙНИЙ КВЕСТ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ УНІВЕРСИТЕТУ

12 жовтня у Хмельницькому національному університеті відбувся щорічний традиційний квест для першокурсників «Найкращий університет Поділля» з нагоди відзначення Дня заснування університету. Ініціатором та організатором проведення є Студентська рада університету.

Сенс гри полягає у переміщенні учасників точками, які знаходилися по всій території студмістечка, охоплюючи усі навчальні корпуси, гуртожитки, бібліотеку, спорткомплекс та навчальну базу. Розгадавши загадку і діставшись чергового етапу, учасники команд повинні були виконати одне завдання та дати відповідь на запитання.

Участь у квесті взяли 6 команд, по 6 учасників у кожній, попередньо придумавши колоритні назви:

• Факультет міжнародних відносин – «Бітмейкери»

• Гуманітарно-педагогічний факультет – «Чужинці»

• Факультет інженерної механіки – «Еліта»

• Факультет технологій і дизайну – «Мафія»

• Факультет економіки і управління – «Єнот і його команда»

• Факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем – «Хакери»

В підсумку цього дійства наші першокурсники вже можуть з легкістю відповісти на такі питання як: скільки ж налічується факультетів, скільки навчальних корпусів на території студмістечка або ж чи є вони поза ним, скільки серед деканів факультетів є жінок, хто був першим ректором університету, який колір мають перепустки у студентські гуртожитки, де знаходиться загадковий «замок, що височіє над річкою» та багато іншого з історії рідної alma-mater. Хоча моментами і здавалося, що в учасників зараз урветься терпець чи виступлять сльози на обличчі від отієї гіркої цибулини чи пекучого перцю, який потрібно було мужньо з’їсти, вони все одно не здавалися, а вперто йшли до перемоги, співаючи гімн університету, танцюючи груповий гопачок, малюючи емблему університету.

А в цій запальній та непростій боротьбі перемогу отримала команда активних хлопців факультету інженерної механіки – «Еліта». Витривалість, хороша фізична підготовка, кмітливість, згуртованість та бойовий дух допомогли майбутнім спеціалістам досягти бажаної мети! Вітаємо переможців!

Подарунки для переможців надала Всеукраїнська мережа кінотеатрів «Мультиплекс», тому хлопці мали змогу провести дружній вечір за переглядом цікавого фільму. Також всі учасники отримали невеличкі подарунки від проекту «U-Report».

Варто відмітити, що багато активістів студентської ради у свій час теж брали участь у щорічному квесті для першокурсників. Тому, ми сподіваємось, що представникам усіх команд було так само як і нам цікаво, весело, пізнавально і, що теж не мало важливо, вони знайшли нові знайомства.

Дякуємо першокурсникам за участь, а також всім хто посприяв проведенню цього заходу!

Студентська рада
Хмельницького національного університету