СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ЗДІЙСНИЛИ ТРИДЕННУ ТУРИСТИЧНУ ПОЇЗДКУ ДО БЕРЕГІВ ДНІСТРА

Відпочинок на Дністрі — це не лише можливість поплавати, позасмагати, порибалити та покататися на човнах. Це ще й унікальний мікроклімат та неймовірні пейзажі. Недарма Дністровський каньйон є одним з семи чудес природи України. А ще — пізнавальне місце із цікавими екскурсійними об’єктами.

Студенти-старшокурсники разом з викладачами кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки на початку літа відвідали мальовничу місцевість нашої країни. Село Рудківці розташоване на високому, нагірному березі Дністра при впадінні в нього річки Матірки, долини яких сьогодні утворюють ложе Дністровського водосховища. Долинами Дністра та річки Матірки Хмельницька область межує з Вінницькою і Чернівецькою областями, тому тут переплетені культури трьох областей.

Хмуринська Т.О., канд. пед. наук
старший викладач кафедри