Студенти-психологи відвідали музей Історії органів внутрішніх справ Хмельниччини

20 вересня 2016 року студенти спеціальності «Практична психологія» групи ПП-16-1 відвідали музей Історії органів внутрішніх справ Хмельниччини.

Підполковник поліції Корнадський Дмитро Володимирович люб’язно провів екскурсію головними об’єктами історико-матеріального комплексу музею.

Особливе значення займає окрема зала історії органів внутрішніх справ Хмельниччини, де широко розкрита тема розвитку і становлення правоохоронної структури, починаючи з часів заснування царської поліції і до сьогодення. До нашої уваги було представлено близько 2000 унікальних документів, екземплярів вогнепальної та холодної зброї, спеціальної техніки, засобів зв’язку тощо.

Також було відвідано окремі зали музею Національної поліції Хмельниччини, яка ще не так давно розпочала своє існування, але уже пройшла чималу історію становлення як оновлене обличчя нинішньої системи органів внутрішніх справ, а також кімнату слави воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій на території інших держав, де висвітлено чималу історію воєнних протистоянь, в яких брали участь наші співвітчизники працівники ОВС.

В комплексі пам’яток також присутній пам’ятник працівникам органів внутрішніх справ, що загинули при виконання свого обов’язку, людям,що стали уособленням відваги, честі та здатності самопожертви заради своєї держави.

Особливу уваги було приділено висвітленню трагічних подій на ЧАЕС.У окремій залі, присвяченій цій трагедії, молоде покоління студентів змогло побачити фото героїв-ліквідаторів, подвиг яких подарував їм право на життя. Тут зібрані документальні підтвердження тих страшних років: листи відрядження, особисті дозиметри та захисні костюми. Усі пам’ятки зібранні в цій залі, змогли як ніщо інше донести молоді весь масштаб самопожертви та відданості своєму обов’язку цих безсмертних у нашій пам’яті героїв.

Від імені студентів групи ПП-16-1 висловлюємо щиру подяку Головному управлінню Національної поліції у Хмельницькій області, а також особисто Корнадському Дмитру Володимировичу за проведений екскурс у історію становлення та розвитку органів внутрішніх справ України,та зичимо подальших успіхів, розвитку та великих звершень.

Інформація кафедри практичної психології та педагогіки