СТУДЕНТИ-ПСИХОЛОГИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Природа нам-як рідний дім,
Вона усім як мати,
Щоб лад завжди був в домі тім,
Про це нам треба дбати

Кафедра практичної психології та педагогіки долучилася до Всеукраїнської акції «Чисте довкілля». Студенти підготували багато цікавої та корисної інформації про чисте довкілля. Крім того, свої погляди на цю проблему вони відобразили у оригінальних малюнках.Найактивнішим студентам було вручено грамоти.

Працівники Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, були приємно вражені креативністю студентів, психологічною інтерпретацією проблеми збереження довкілля, а також стурбованістю молоді майбутнім нашої планети. Маємо надію, що з такою молоддю наша планета збереже чисте довкілля.

Отже, перше місце із лозунгом «Злочин проти природи – це злочин проти людства» посів студент Андрухів Владислав. Друге місце здобула група ПП-13-2, роботу якої представляла студентка групи ПП-13-2 Грай Сніжана. Третє місце посіла студентка Шинкарук Олена з лозунгом «Чисте довкілля – показник рівня культури виховання».

За інформацією кафедри практичної психології та педагогіки