Студенти напрямку «Прикладна механіка» на XVII Міжнародному промисловому форумі

В кінці листопада вже у сімнадцяте пройшла щорічна виставка XVII Міжнародний промисловий форум – щорічний великомасштабний виставковий захід, присвячений новітнім технологіям металообробки, машино- та приладобудування, зварювання та обробки поверхні, привідної техніки та промислової автоматизації, вантажному та складському устаткуванню, безпеці праці та супутнім промисловим технологіям.

Традиційно викладачі кафедри технології машинобудування – проф. Мазур М.П., доценти Милько В.В., Ткачук В.П., інж. Баннов Г.М. провели для студентів напрямку «Прикладна механіка» виїзне заняття, присвячене найсучаснішим технологіям металообробки, різальних інструментів та верстатів.

Загалом цього року виставку відвідали близько 20 студентів напрямку «Прикладна механіка» 3…5-их курсів повного та скороченого термінів навчання

Завжди гостинно приймають та діляться знаннями із студентами на експозиції північноамериканської компанії виробників верстатів HAAS, лабораторно-практичний центр якої ось уже декілька років існує при кафедрі.

Кожного року міняються тенденції в розвитку різального та допоміжного інструменту, а значить студенти старших курсів мають завжди бути на вістрі прогресу. Проф. Мазур М.П. обговорює нюанси виробництва такого інструменту.

Виставка зростає кожного року, в її роботі приймають участь все більше виробників з всього світу, отже традиція виїзних лекцій буде тривати і надалі.

Милько Володимир Володимирович
доцент кафедри технології машинобудування