СТУДЕНТИ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОФІЛАКТИЧНОМУ ЗАХОДІ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ МІСЬКОМУ ПЕРИНАТАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ

«Попередження є найкращим лікуванням»

23 травня студенти 1–4 курсів кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Рабійчука С. О. відвідали просвітницьку лекцію в Хмельницькому міському перинатальному центрі.

На лекції обговорювалася одна з найпоширеніших нині хвороб, що переслідує кожну десяту жінку на теренах України – рак молочної залози. Лікарем акушер-гінекологом ХМПЦ Бубелою У. Г. були висвітлені основні фактори розвитку онкології та симптоми, що можутьстати першим сигналом до лікування.

Особлива увага приділялася питанню профілактики раку молочної залози. Студентки, які складали більшість слухаючої аудиторії, отримали безцінні поради щодо самостійного виявлення цього страшного захворювання.

Просвітницький захід був цікавим і пізнавальним. Тема залишила по собі багато особистих роздумів. Дякуємо Хмельницькому міському перинатальному центру за проведену лекцію! Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Клопотюк Марія,
студентка групи СП-15-1
Рабійчук Сергій Олександрович,
доцент кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки