СТУДЕНТИ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ЗДІЙСНИЛИ ДВОДЕННУ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКУ ЕКСКУРСІЙНУ ПОЇЗДКУ ЗА МАРШРУТОМ: КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ – ХОТИН – ЧЕРНІВЦІ – ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Минулі вихідні стали для студентів старших курсів кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки незабутніми та пізнавальними.

Разом із викладачами кафедри майбутні соціальні педагоги відвідали прекрасні міста нашої країни, в яких є безліч культурно-історичних пам’яток.

Розпочалась екскурсійна поїздка з міста Кам’янця-Подільського.

Кам’яне́ць-Поді́льська форте́ця — Відома з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам’янець-Подільськ, колишньої столиці Подільського князівства XIV століття–XV ст., Подільського воєводства XV–XVIII ст., а далі Подільської губернії (1793–1924 pоках). Є складовою частиною Національний історично-архітектурний заповідник «Кам’янець» Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», що належить до «Семи чудес України».

Наступна зупинка відбулася у чудовому м. Хотин.

Хотинська фортеця — фортеця XIII–XVIII століть у місті Хотині на Дністрі, що у Чернівецькій області, Україна. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Одне з семи чудес України.

На цьому, наша подорож не завершилась, і ми відправились до м.Чернівці, де з величезним захопленням познайомились з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

І, зрештою, кульмінацією поїздки стало м. Івано-Франківськ зі своїми романтичними вуличками, гарною архітектурою та доброзичливою, теплою атмосферою. Місто, яке викликає бажання відвідати його ще раз.

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки
доц. Хмуринська Т.О.