Студенти ХНУ прослухали лекцію відомого українського історика та політолога

28 лютого у актовій залі Хмельницького національного університету студенти прослухали відкриту лекцію на тему «Українська політика у сучасному вимірі», яку прочитав відомий український історик та політолог Олександр Палій. Крім того, він презентував свою книгу «Короткий курс історії України», яка видана 7-ма мовами світу.

Пан Олександр розповів присутнім про історію нашого народу, відзначаючи драматичні моменти.

У ході лекції історик дав оцінку теперішньому стану України – розвитку економіки, хоча й не дуже значними темпами, зміцнення армії, формування політичної свідомості народу. Однак, «зараз ми ще лише вчимося бути господарями нашої країни», – зауважив історик. Не оминув він і болючу тему війни на сході України, яка триває вже п’ять років. Відзначив, що на сьогодні Україна обрала курс розвитку європейської інтеграції та налагодила ринкові відносини з європейськими країнами.

Політолог зауважив, що незабаром в Україні мають відбутися президентські вибори, тож закликав відповідально віднестися до свого обов’язку, адже цим вибором ми повинні обрати правильний шлях розвитку нашої країни.

Довідково. Олександр Палій – відомий український історик, експерт-політолог, політичний консультант, кандидат політичних наук. Є автором близько 70 наукових публікацій, 700 газетних і журнальних публікацій, 150 відеосюжетів, автором п’яти книг: «Ключ до історії України» (2005), «Навіщо Україні НАТО» (2006), «Історія України» (2010), «Історія України» (2015), «Короткий курс історії України» (2017).

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ