Студенти Хмельницького національного університету пишуть листи солдатам

Сьогодні, коли триває повномасшабне вторгнення на нашу державу, українські воїни мужньо боронять незалежність та суверенність кожного з нас. Тому наше головне завдання — забезпечувати їм надійний тил.

Відділ навчально-виховної роботи, заступники деканів з виховної роботи  спільно із профспілкою студентів у рамках концепції національно-патріотичного виховання студентської молоді зініціювали можливість подякувати нашим воїнам, передати їм вітання, віртуально обійняти, сказати важливі слова, надіслати малюнок або фотографію, щоб підтримати їхній бойовий настрій та нагадати, що ми знаємо, вони — наші надійні захисники, які створюють для країни нове майбутнє. Студенти Хмельницького національного університету  активно долучилися до флешмобу з написання листів захисникам та захисницям України.

Хлопці та дівчата пишуть листи з побажаннями, молитвами, малюнками, оберегами, зі словами подяки та підтримки. Адже розуміють, що наші захисники достойні щирих, добрих, вдячних емоцій, слів та малюнків за свою мужність, відвагу, за надважку роботу для захисту рідної неньки-України та нашого життя! «Повертайтесь живими додому, ми всі на вас чекаємо!», «Низький уклін Вам,  воїни!», «Бережіть себе і Україну!» – ці  та інші рядочки пишуть молоді люди у своїх листах, які вже передали на передову.

Дякуємо усім студентам нашого університету, які долучилися до цієї гарної справи, проявили високий патріотизм та громадянську самосвідомість!

Варто зазначити, що в  Україні з’явилася платформа «Привіт, воїне!» https://www.hihero.org/, через яку усі охочі можуть розміщувати листи, фото, відео та ілюстрації для військових. А ще, на сайті можна почитати листи від інших українців. Волонтери роздруковують листи, щоб передати їх на передову, у тому числі й туди, де немає зараз Інтернету. Отримання листів на передовій є справжнім святом для захисників та захисниць України, піднімають бойовий дух, зігрівають душі. Патріотичні послання вони читають колективно у польових наметах після виконання бойових завдань. Долучайтеся!

Інформація відділу навчально-виховної роботи