Студентський літературний театр «Глорія» ХНУ – лауреат «AgroUniFest – 2018»

Студентський літературний театр «Глорія» Хмельницького національного університету 2 листопада 2018 року оригінально й успішно взяв участь у Відкритому фестивалі-конкурсі художньої творчості серед колективів та окремих виконавців навчальних закладів України «АГРОУНІФЕСТ – 2018», заснованого Подільським державним аграрно-технічним університетом міста Кам’янця-Подільського.

За участь СЛТ «Глорія» у Фестивалі-конкурсі Хмельницький національний університет під керівництвом ректора, професора Скиби Миколи Єгоровича нагороджено Подякою ректора, професора Подільського державного аграрно-технічного університету Іванишина Володимира Васильовича.

Фестиваль-конкурс проводився та оцінювався в 5-ти жанрах таких видів мистецтва, як: декоративно-ужиткове; театральне; інструментальне; вокальне; хореографічне.

За рішенням професійної конкурсної комісії «AgroUniFest – 2018» Студентський літературний театр «Глорія» Хмельницького національного університету нагороджено:

Дипломом лауреата І премії та цінним подарунком в жанрі хореографічного мистецтва

Дипломом лауреата ІІІ премії в жанрі театрального мистецтва

У Фестивалі-конкурсі художньої творчості взяли участь колективи та окремі виконавці понад 20-ти навчальних закладів України. Почесними гостями мистецького свята були представники керівництва, викладачі, студенти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова (м. Київ) і творчий колектив м. Новий Сонч (Польща).

Автор (сценарист-постановник) конкурсної програми – керівник СЛТ «Глорія» Коваль Таїсія Петрівна, старший викладач кафедри української філології.

ЛАУРЕАТИ «АГРОУНІФЕСТ – 2018» – креативні, самобутні, талановиті, залюблені у Мистецтво глоріанці-театрали: солісти – Юлія Довганюк (голова Ради СЛТ «Глорія»), Катерина Шаєвська, Олена Карпова; Тетяна Лампіцька, Анна Бондаренко, Христина Мотяшок, Анастасія Левчук, Тетяна Охман, Дар’я Шаєвська.

Успішна гастрольна поїздка Студентського літературного театру «Глорія» відбулася за підтримки керівництва Хмельницького національного університету, за сприяння Первинної профспілкової організації студентів ХНУ (голова – А. А. Вичавка), за активної організаційно-творчої участі помічників керівника театрального колективу (доцента кафедри української філології М. М. Гавриш та О. В. Шаєвської).

Лауреат «AgroUniFest – 2018» Студентський літературний театр «Глорія» Хмельницького національного університету щиро вдячний засновникам та організаторам цього унікального молодіжного потужного мистецького проекту!

До нових зустрічей, «АГРОУНІФЕСТ», у древньому і славному Кам’янці-Подільському!!!

Коваль Т. П.,
керівник СЛТ «Глорія» ХНУ, старший викладач кафедри української філології,