Студентське конструкторське бюро презентувало свою роботу для учнів коледжів

9 листопада кафедра технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету презентувала учням та вчителям Коломийського політехнічного коледжу та Калинівського технологічного коледжу роботу студентського конструкторського бюро.

В межах роботи студентського конструкторського бюро виконуються студентські наукові та магістерські роботи.

Згідно плану роботи бюро на тему: «Розробка колекцій конкурентноздатного одягу, взуття та аксесуарів на основі новітніх технологій та матеріалів» на сьогодні ведеться робота у двох напрямках:

– розробка весільного ансамблю на основі технологій 3D-друку;

– розробка уніформи для стюардес з використанням елементів, виконаних за допомогою сублімаційного друку.

Роботу по виготовленню весільного ансамблю на основі технологій 3D-друку продемонструвала магістр Полюхович І.В. та керівник магістерскої роботи доцент Захаркевич О.В.

Роботу по виготовленню уніформи для стюардес з використанням елементів, виконаних за допомогою сублімаційного друку презентувала магістр Паєнок І.А., керівник доцент Захаркевич О.В.

Також учні коледжів мали можливість ознайомитись із роботою сучасних САПР, зокрема JuliviClo3D, з використанням якої магістри та студенти створюють віртуальні зображення майбутніх моделей одягу.

Також під час зустрічі д-р техн. наук, професор, завідувач кафедри ТКШВ Славінська А.Л. надала гостям інформацію про Хмельницький національний університет, перспективи навчання на кафедрі технології та конструювання швейних виробів за спеціальністю 182 – Технології легкої промисловості.

Студентське конструкторське бюро запрошує вчителів та учнів навчальних закладів на проходження майстер-класу на тему: “Розробка одягу та аксесуарів на основі новітніх технологій та матеріалів”.

Голова студентського конструкторського бюро ФТіД, доцент Оксана Захаркевич;
відповідальна за навчально-наукову лабораторію “Технологій і моди”, доцент Ірина Засорнова