Студентське конструкторське бюро ФТіД презентувало свою роботу

16 жовтня студентське конструкторське бюро ФТіД, яке знаходиться на кафедрі технології та конструювання швейних виробів презентувало свою роботу для учнів та викладачів ДЗН «Хмельницький центр ПТО сфери послуг», який очолює Царьова Євеліна Сергіївна.

В межах затвердженого напряму роботи бюро «Розробка колекцій конкурентоздатного одягу, взуття та аксесуарів на основі новітніх технологій та матеріалів» ведеться робота над декількома проектами. В тому числі: розробка весільного ансамблю на основі технологій 3D-друку та розробка уніформи для стюардес з використанням елементів, виконаних за допомогою сублімаційного друку.

Велику зацікавленість присутніх викликала робота на 3D принтері та наукові дослідження, які продемонструвала магістр Полюхович І.В. та керівник магістерскої роботи д.т.н., доцент Захаркевич О.В.

Нещодавно кафедра ТКШВ розпочала плідну співпрацю з компанією “SOFTORG”, яка є лідером в Україні з постачання швейного обладнання. Завдяки компанії за досить короткий час значно зміцнилась матеріально-технічна база кафедри. Швейні лабораторії регулярно оснащуються новітнім обладнанням. Наприклад, нещодавно придбано принтер для виконання сублімаційного друку.

Магістр Паєнок І.А., керівник д.т.н., доцент Захаркевич О.В. та майстер виробничого навчання Хасанова О.В. ознайомили гостей з технологією виконання сублімаційного друку на швейних виробах.

Згідно програми заходів, к.т.н., доцент Дітковська О.А. провела презентацію САПР JuliviClo3D, в якій учасники студентського конструкторського бюро працюють над віртуальними зображеннями майбутніх моделей.

Колектив кафедри технології та конструювання швейних виробів запрошує учнів шкіл, технікумів, коледжів та швейні підприємства міста відвідати майстер-класи, які проводить студентське конструкторське бюро ФТіД.

Голова студентського конструкторського бюро ФТіД, д.т.н., доцент Оксана Захаркевич,
к.т.н., доцент Ірина Засорнова