Студентки ХНУ – учасниці форуму прогресивних людей

16 березня представниці студентського самоврядування Хмельницького національного університету, студентки спеціальності «Політологія» Лебідь Дарʼя та Борисенко Дарʼя, а також студентка спеціальності «Право» Ковальова Наталія були присутні у Києві на форумі прогресивних людей від СД Платформи, де вони відчули унікальний вайб спільнодії та бажання долати виклики.

Під час заходу обговорювалися найважливіші питання міжнародного контексту, а також намагалися сформулювати прогресивне бачення відновлення України.

Форум відбувся у гібридному режимі онлайн/офлайн з участю спікерів, серед яких були депутати Європейського парламенту, представники прогресивних організацій України, депутати місцевих рад, освітяни, науковці та молодь.

Не менш важливою була можливість нетворкінгу, яка дозволила студенткам познайомитися з найпрогресивнішими учасниками заходу.

На форумі Дар’я Лебідь отримала посаду контактної особи Хмельницького осередку СД, а незабаром – офіційною членкинею СД Платформи.

Студентська рада,
відділ навчально-виховної роботи