Студентка ХНУ- переможниця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямком «Менеджмент»

13 березня у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця на підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Менеджмент» магістранка Хмельницького національного університету Іванна Білик отримала почесний диплом ІІ ступеня.

Відповідно до рішень членів комісії, за ґрунтовні науково-методичні розробки викладені у науковій роботі та високий рівень знань хмельничанка була удостоєна такої високої нагороди. Вручення дипломів переможцям ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт відбулося з природничих, технічних та гуманітарних наук за результатами 2013-2014 навчального року.

За результатами конкурсу було проведено підсумкову науково–практичну конференцію, яка була представлена роботою 4 секцій: «Менеджмент організацій», «Стратегічний менеджмент та управління інноваційно-інвестиційною діяльністю», «Менеджмент персоналу», «Менеджмент організацій (за видами економічної діяльності)».

До участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт було подано 222 наукові роботи, з них для нагородження рекомендовано 55 робіт, серед яких і робота нашої студентки 5 курсу спеціальності «Менеджмент підприємницької діяльності» Білик Іванни. Для участі у конкурсі студентка представила наукову роботу на тему «Планування та контроль витрат підприємства на прикладі ДП «Новатор», (науковий керівник – доцент кафедри менеджменту Олена Савченко).

«Навчаючись на п’ятому курсі, в мене з’явилася можливість взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт. Напевне, головним секретом успіху моєї наукової роботи була актуальність досліджуваної тематики» – наголошує у розмові переможниця конкурсу Іванна. – «Конференція була цікавою та пізнавальною, так як у ній брали участь студенти із різних ВНЗ України, висвітлюючи у своїх доповідях актуальні проблеми управління та шляхи їх вирішення. Завдяки конференції я знайшла нових друзів та однодумців, отримала багато вражень та емоцій, розширила світогляд. Такі заходи можна розглядати як додатковий стимул займатися науковою діяльністю, оскільки наукові форуми та конкурси урізноманітнюють життя та сповнюють його новими барвами».

Наукова робота студентів у Хмельницькому національному університеті є невід’ємною та вагомою частиною підготовки сучасних конкурентоспроможних фахівців, здатних творчо застосовувати в практичній діяльності найновіші досягнення науково-технічного прогресу. Підтвердженням цього є визначні наукові здобутки студентів університету, оскільки щорічно наші молоді науковці стають дипломантами та лауреатами низки всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Важливу роль у цьому відіграє професіоналізм та відкритість викладачів. Яскравим прикладом висококваліфікованого наставництва є викладачі кафедри менеджменту, на чолі з проректором з міжнародних зав’язків ХНУ, професором Миколою Йохною. Так за минулий рік до науково-дослідної роботи кафедри було залучено 75 студентів денної форми навчання за різними формами діяльності, а саме: участь у наукових гуртках, олімпіадах, конференціях, конкурсах науково-дослідних робіт, публікація статей. Як приклад, у 2012-2013 навчальному році лише у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт було представлено 6 робіт студентів спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування», які посіли призові місця.

Колектив ХНУ щиросердечно вітає Іванну з перемогою! Бажає міцного здоров’я, творчої наснаги та сил для реалізації поставлених цілей і подальших успіхів на науковій ниві!

Ольга Осійчук,
відділ міжнародних зв’язків та зв’язків з громадськістю ХНУ