Студентам ХНУ презентували волонтерську програму стажувань GLOBAL VOLUNTEER від AIESEC

У Хмельницькому національному університеті 17 квітня 2018 року відбулась презентація волонтерської програми стажувань GLOBAL VOLUNTEER від AIESEC. Представництва найбільшої міжнародної молодіжної організації AIESEC, яка надає можливість молоді розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство, є у 8 містах України. Представник організації AIESEC Поліна Беркова ознайомила присутніх із умовами створення організації та напрямками діяльності.

Метою програми GLOBAL VOLUNTEER є розвиток таких лідерських характеристик в молоді, як: self-awereness, solution orientation, world citizen та empowering others. Дана програма триває 6 тижнів і спрямована на розвиток лідерських якостей молоді та практичне навчання через міжкультурний досвід за кордоном. Під час короткострокового обміну студенти мають можливість познайомитися з молоддю не лише приймаючої країни, а й з підростаючим поколінням та культурою інших країн, які беруть участь у роботі цієї молодіжної організації, адже AIESEC є у 120 країнах світу.

Поліна Беркова розповіла присутнім про умови участі у програмі: учасник програми повинен мати вік 18-27 років, мати закордонний паспорт та рівень знання англійської мови не нижче pre-intermediate. Стажер AIESEC може обрати одну із 7 країн-партнерів для міжкультурного обміну: Грецію, Словаччину, Чехію, Грузію, Туреччину, Хорватію, Азербайджан. Участь у волонтерській програмі стажувань дозволяє пізнати країну, її культуру; розвинути лідерські навички та покращити рівень англійської мови.

Студенти ознайомилися із розповіддю Анни, яка проходила стажування у Стамбулі, навчаючи діток. Вона поділилася своїми враженнями та отриманим під час волонтерського стажування досвідом.

Наприкінці зустрічі студенти мали можливість поставити свої запитання та отримати на них відповіді.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ