Студент спеціальності «Технологічна освіта» – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Гуманітарно-педагогічний факультет, кафедра теорії та методики трудового і професійного навчання вітають студента групи ТО-10-1 Овчарука Романа Юрійовича з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з галузі «Педагогічні науки», який відбувся на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Враховуючи, що дидактичний потенціал коміксу в сфері освіти недооцінений і мало використовується, тим самим не дозволяючи ефективно використовувати систему дидактичних засобів, темою наукової роботи було обрано «Комікс, як дидактичний засіб подання навчального матеріалу для учнів з трудового навчання (на прикладі варіативного модуля “Технології писанкарства”)». Це викликало великий інтерес у галузевої конкурсної комісії та представників інших навчальних закладів.

Бажаємо Овчаруку Роману творчих успіхів, натхнення та подальших перемог!