Справа художника- народжувати радість

У рамках проекту «Яскраві плями», метою якого є підтримка молодих художників, у Хмельницькому обласному художньому музеї розпочала роботу персональна виставка живопису молодої художниці, викладача кафедри дизайну Хмельницького національного університету Анни Трачук.

Виставка нараховує 25 картин, виконаних з натури під час пленерів у Карпатах, Криму та різноманітних куточках Поділля.

Відомий письменник К. Г. Паустовський сказав: «Справа художника- народжувати радість». Ці, на перший погляд звичайні, але сповнені глибокого змісту слова, надзвичайно точно характеризують роботи молодої художниці, сповнені світлом та любов’ю. За словами самої Анни – основна мета усіх її картин – дарувати людям радість у цей надзвичайно складний час.

На відкриті першої персональної виставки молодої художниці були присутні багато відомих художників міста та любителів мистецтва. Серед відвідувачів можна було побачити і викладачів та студентів Хмельницького національного університету. Гордістю університету є те, що автор виставки являється випускницею кафедри дизайну ХНУ, а також викладачем рисунку та живопису цієї ж кафедри.

Дорога Анно, прийміть щиру вдячність за ту радість, яку даруєте людям, за хвилини піднесення при зустрічах з прекрасним, створеним вашими руками. За талант, за те, що у Ваших творах завжди є частка рідної землі – велике Вам спасибі! Адміністрація, професорсько – викладацький склад, співробітники та студенти вітають Вас з першою персональною виставкою та бажають прихильності муз і натхнення на нові креативні ідеї та подальші творчі здобутки!

Ольга Осійчук,
відділ міжнародних зв’язків