СПОРТИВНЕ СВЯТО НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ

З метою залучення професорсько-викладацького складу факультету економіки і управління до занять фізичними вправами, з ініціативи декана факультету та за підтримки кафедри фізичного виховання, були проведені змагання з фізкультурно-спортивного багатоборства.

На урочистому відкритті спортивного свята декан факультету Бондаренко М.І. та голова ради ветеранів університету Свіргунець Є.М. привітали учасників змагань та побажали всім здоров’я і щоб переміг сильніший.

Перед початком спортивного заходу зі всіма учасниками була проведена руханка.

Відповідно до положення про захід кожна кафедра (окрім кафедри фінансів, банківської справи та страхування) делегувала змішані команди у складі 6 осіб. До програми спортивного свята було включено конкурс назв та девізів команд, змагання зі скіпінгу, «баскетбольний снайпер», «футбольний боулінг» та естафета.

У конкурсі назв та девізів команд перше місце впевнено посіла команда кафедри маркетингу та товарознавства, у змаганнях зі скіпінгу найкращу стрибучість показала команда кафедри економіки, менеджменту та адміністрування, вона-ж була кращим снайпером, команда кафедри управління персоналом і економіки праці найкраще збивала кеглі, а в естафеті перемогу святкувала кафедра менеджменту.

За найменшою сумою місць, що посіли команди у змаганнях, визначались переможці та призери спортивного свята. Так, перше місце посіла команда кафедри економіки, менеджменту та адміністрування, друге – кафедри менеджменту, третє – кафедри економіки підприємства і підприємництва.

Призери змагань були відзначені пам’ятними медалями та грамотами спортивного клубу університету.

кафедри фізичного виховання Дутчак Ю. В.