СПАРТАКІАДА «ЗДОРОВ’Я» ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ 2016 РОКУ

12 жовтня 2016 року у Хмельницькому національному університеті пройшли змагання серед викладачів та студентів за програмою Спартакіади «Здоров’я», які були присвячені 54 річниці університету.

Змагання проводились з трьох видів. В ігровій залі 4-го корпусу пройшли змагання з волейболу, в яких брали участь викладачі університету. У фінальній зустрічі зустрілись дві команди – факультету інженерної механіки та факультету технології та дизайну. У підсумку трьох напружених партій сильнішою виявилась команда факультету інженерної механіки, яка стала переможцем.

Перемогу Спартакіади «Здоров’я» з волейболу святкували: Олег Поліщук, Віталій Неймак, Володимир Милько, Сергій Горященко, Володимир Онофрійчук, Олександр Тимощук, Володимир Курской, Костянтин Паршенко на чолі з деканом факультету інженерної механіки Віктором Петровичем Олександренко та відповідальним за фізичне виховання на факультеті Ярославом Гнатчуком.

Друге місце посіли представники факультету технології та дизайну: Валентин Цимбалюк, Оксана Михайловська, Микола Кущевський, Олександр Стремецький, В’ячеслав Балабанов, Олександр Засорнов на чолі з відповідальним на факультеті Олександром Мозолюком.

З настільного тенісу змагання проводились за коловою системою. Окремо змагалися викладачі (чоловіки), викладачі (жінки), студенти чоловіки та жінки.

Переможцем серед викладачів з настільного тенісу став В’ячеслав Балабанов, який набрав 12 очок. Друге місце виборов Олександр Коблєнєв з 10-ма очками і третє місце з 8-ма заліковими очками посів Валентин Цимбалюк.

Серед жінок найсильнішою стала Оксана Михайловська.

Серед студентів трійка призерів розподілилась таким чином: Дмитро Гордійчук (МР-16) – 1 місце; Андрій Шкварчук (УПЕП) – 2 місце, Сергій Юрченко (ФПА-16) – 3 місце.

Серед студенток 1 місце посіла Тетяна Огороднік (МР-16), 2 місце – Богдана Яцюк (ХІМ-15), 3 місце – Юлія Демедюк (ЕК-14).

Вперше в стінах Хмельницького національного університету провели змагання з армліфтингу. Це вид випробування, в якому учасник має в одній руці утримувати на час вагу, причому ускладнює виконання вправи ручка, яка обертається та має діаметр 60 мм. Вага, яку спортсмен мав утримувати, встановлювалась з розрахунку половина маси тіла. Отож всі учасники були в рівних умовах.

Переможцем цих нетрадиційних змагань серед студентів став Резан В.Б.

Серед викладачів та співробітників університету переміг Косак С.В. з часом 18 секунд, друге місце посів Солтик О.О. – 16 секунд, третє Дмитрошкін Д.Є. – 10 секунд.

Усі призери і переможці отримали грамоти і солодкі подарунки від викладацького і студентського профкомів.

Спортивний клуб університету, кафедра здоров’я людини, кафедра фізичного виховання, студентський та викладацький профкоми бажають усім студентам, викладачам та співробітникам університету міцного здоров’я та подальших спортивних успіхів.