«Солідарні з Україною – Європейські університети»

25 проректорів з 25 українських університетів-партнерів у рамках програми польського національного агентства з питань академічного обміну «Солідарні з Україною – Європейські університети» зібрались у Університеті імені Адама Міцкевича (Польща). Мета програми – зберегти інтелектуальну якість українського народу, дати освітянам можливість продовжувати наукові дослідження після закінчення війни.

Проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету Скиба Катерина Миколаївна долучилась до заходу та представлятиме Alma Mater на міжнародній арені.

Протягом наступного тижня проректори матимуть можливість не лише ближче познайомитися з університетом та містом, а й обговорити подальші можливості розвитку співпраці, проблему вищої освіти в Україні під час війни, її інтернаціоналізацію та потенційні перспективи фінансування проектів ЄС.

Кульмінацією заходу стане круглий стіл з вибраними деканами, проректорами та пані ректором Університету імені Адама Міцкевича.

Ми щиро вдячні за можливість долучитись до важливого заходу, який матиме вагомий внесок у відбудову та розвиток української освіти!

Інформація відділу міжнародних зв’язків