Соціальний проект Police Space частина перша Міні-Футбол

11 травня о 10:00 стартував соціальний проект від ГО “Молодь за глобальний прогрес” “Police Space” у місті Хмельницькому. На спортивній базі ХНУ відбулася перша частина проекту, а саме міні-футбол. Як і було оголошено раніше у міні-футболі брали участь три команди: команда офіцерів Патрульної Поліції міста Хмельницького, команда професорсько-викладацького складу та команда студентів Хмельницького національного університету.

Відкрив проект вітанням перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи ХНУ Михайло Петрович Войнаренко. Він привітав Хмельницький національний університет з тим, що саме у цьому вищому навчальному закладі стартував проект та висловив слова підтримки керівництва університету у проведені спільних заходів для сприйняття нової поліції та введення здорового способі життя студентства.

На заході також був присутній т.в.о. начальника Управління Патрульної Поліції (УПП) в Хмельницькій області Олег Роо. Він привітав всіх учасників та організаторів заходу та наголосив, що подібні заходи будуть проводитись і надалі, але у різних форматах. Дані заходи пропагують не лише здоровий спосіб життя, але й створення дружніх відносин між студентством та поліцією, дають можливість створювати безпечні та комфортні умови для життя в місті Хмельницькому.

Склад професорсько-викладацької команди Хмельницького національного університету: Проректор з науково-педагогічної роботи — Матюх Сергій Анатолійович, завідувач кафедри фізичної культури Солтик Олександр Олександрович, Квасниця О.М, Муляр І., Мілько В., Балабанов В., Гончарук А., Гнатюк Я.

Солтик Олександр Олександрович організував сам процес проведення міні-футболу у спортивному комплексі, зібрав команду як викладачів, так і студентів ХНУ. Щиро дякуємо за допомогу та підтримку у проведені соціального проекту.

Представники команди студентів Хмельницького національного університету: Ксьонзик Олександр, Гальчак Костянтин, Матвіюк Олександр, Сокол Сергій, Агджоян Юра, Бондарчук Богдан. Капітан команди Ковальчук Олександр ФКС-16-1.

Професорсько-викладацька команда здивувала і самих студентів, де навіть грав проректор Хмельницького національного університету Сергій Анатолійович Матюх. Гра його була на високому рівні, про що свідчать 2 голи у ворота УПП та 2 голи у ворота команди студентів.

Отже, саме головне, це рахунок гри соціального проекту “Police Space”:

УПП – Студенти ХНУ — 3:2;

УПП – Викладачі ХНУ — 1:1;

Викладачі ХНУ – Студенти ХНУ 4:3.

Таким чином, не важко визначити переможця. Це Патрульна Поліція міста Хмельницького. Друге місце отримала команда професорсько-викладацького складу! Та бронзу отримали команда студентів ХНУ.

Нагородження переможців проводила організатор та координатор проекту #Police_Space – Ольга Дупляк (викладач кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці, співзасновник ГО “Молодь за глобальний прогрес”) разом з інспектором із зв‘язків з громадськістю у Патрульній поліції Хмельницької області, Анною Стрембіцькою, яка допомагала із організацією проекту зі сторони УПП.

Особливу увагу хотілося приділити співорганізаторам, які допомагали в реалізації даного проекту: кафедра здоров’я людини та кафедра теорії і методики фізичного виховання і спорту Хмельницького національного університету. Також Студентська Рада Хмельницького національного університету, його голову- Дениса Кирильчука. Почесну голову Студ Ради — Анастасію Козак, яка приймала участь у реалізації та висвітленню проекту у ЗМІ. Голову факультету економіки та управління у Студ Раді ХНУ – Дарью Саламаху. Активіста та члена Студ Ради ХНУ — Андрія Коваля, який допомагав в організаційних питаннях у реалізації проекту.

Також викладачів ХНУ, які були задіяні в організації та реалізації проекту – це Левченко Андрій, Антонюк Павло та Левченко Марія.

Особливу подяку хочемо виявити керівництву Хмельницького національного університету, яке усіма можливими засобами допомагало та сприяло організації соціального проекту та керівництву Патрульної Поліції міста Хмельницького, що швидко та оперетивно відкликнулися на можливість організації даного проекту, а саме Анну Стрембіцьку, яка всіма можливими способами допомагала під час проекту, виявила найкращі якості як фахівця у своїй справі, так і організатора. проекту була направлена на співпрацю між поліцією та студентами, але бонусом відбулося і співпраця та налагодження більш дружніх відносин між студентами і викладачами Хмельницького національного університету.

Такі приємності не можуть бути байдужими!

Висвітлення події у ЗМІ

Отже, чекаємо другої частини великого соціального проекту Police Space – Естафетні ігри, яка відбудеться 23 травня у спортивному комплексі ХНУ на 12:00. Організатори заходу: ГО “Молодь за Глобальний Прогрес”, кафедра теорії і методики фізичного виховання і спорту, кафедра здоров’я людини, Студ_Рада ХНУ та Патрульна Поліція міста Хмельницького

#Police_Space

#YGP