Соціальний проект “Один день з життя кібернетика”

26 квітня 2018 колектив кафедри провів ще один день із соціального проекту із прекрасними, розумними та талановитими учнями 17 ліцею міста Хмельницького. Учні відвідали Хмельницький національний університет та відчули себе на один день студентами.

Проект направлений на сприяння навчанню молоді у вищих навчальних закладах. Учні ліцею сьогодні відвідали Ботанічний сад, де відбулася невеличка фотосесія.

Далі як справжні студенти пішли на лекції. Майбутні студенти прослухали три лекції.

Першу захопливу лекцію на тему “Кібернетика”, учням прочитала викладач кафедри, доцент, кандидат економічних наук – Овчиннікова Олена Русланівна. Учні навіть зіграли в інтерактивну гру під час першої лекції. Відчули себе справжніми студентами.

Другу, але не менш захопливу лекцію на тему “Теорії та моделі штучного інтелекту”, прочитала викладач кафедри, кандидат економічних наук – Дупляк Ольга Миколаївна. Під час лекції розпочалась невелика панельна дискусія, де учні змогли задавати запитання та обговорювати між собою та викладачем тему лекції.

Третю, захопливу та інноваційну лекцію на тему “Електронна комерція”, прочитала викладач кафедри, доцент, кандидат економічних наук – Проскурович Оксана Василівна. Лекція була присвячена ролі електронного бізнесу та нових можливостях для отримання прибутку на сучасному ринку.

Далі, після трьох лекцій – учні були запрошені відвідати Лабораторну роботу призначену для студентів-кібернетиків, де вони знаходили цільову функцію за допомогою прикладних програм.

Тому, що на сьогодні, економіст без володіння прикладними програмами на ринку практично не користується попитом. Саме спеціалізація економічна кібернетика поєднує усі конкурентні складові, які вимагає ринок праці. По закінченню захопливої подорожі дня майбутні студенти – учні отримали Сертифікат Хмельницького національного університету про участь у соціальному проекті “Один день із Життя Кібернетика”, або чому бути студентом КЛАСНО!

Повна інформація на сайті кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці: http://asme.khnu.km.ua/uncategorized/sotsialnyj-proekt-odyn-den-z-zhyttya-kibernetyka-2/

З повагою,
к.е.н., викладач кафедри АСМЕ