СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ IT-ФЕСТИВАЛІ в М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

У місті Хмельницькому 17-18 вересня 2016 року вперше пройшов фестиваль інформаційних технологій. Арт-зона, локація робототехніки і хакатону – кілька майданчиків фесту розбили в центральній частині парку імені Михайла Чекмана. Так організатори вирішили показати хмельничанам, що наше місто має всі шанси стати інформаційною столицею України.

Студенти та викладачі кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмельницького національного університету були запрошені організаторами фестивалю для організації та проведення розважальної програми у дитячій фан-зоні фестивалю.

Майбутні соціальні працівники та соціальні педагоги підготували різноманітні розважальні заходи для дітей різного віку. Студенти-волонтери проводили спортивні естафети, презентували дитячі вистави, організували майданчик для малюнку крейдою на асфальті, а також малювали безкоштовно аква-грим та заплітали цікаві зачіски.

Особливо сподобалась як дітям, так і дорослим учасникам фестивалю організована та проведена студентами кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки танцювальна анімація. Танцювальний флеш-моб підняв настрій та привернув увагу усіх гостей фестивалю.

Майбутні фахівці соціальної сфери разом із завідувачем кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки професором Романовською Л.І. та доцентами Хмуринською Т.О., Рабійчуком С.О., Якубовою Л.А, Рідкодубською А.А., Олійник К.С. не лише мали змогу розважити учасників фестивалю, а й презентувати свою спеціальність як одну з престижних і необхідних в умовах сучасної України.

Студенти-волонтери переповнені ентузіазмом та творчими ідеями, обіцяють, що будуть продовжувати створювати позитивний настрій жителям Хмельниччини та робити добрі справи й надалі, демонструючи активну соціальну та громадянську позицію.

Доцент кафедри соціальної роботи і
соціальної педагогіки,
кандидат педагогічних наук Хмуринська Т. О.