ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО У НАШИХ СЕРЦЯХ

Під такою назвою у Хмельницькому національному університеті був проведений поетичний челендж, приурочений Дню народження великого КОБЗАРЯ, ініційований відділом навчально-виховної роботи.

Говорити про Шевченка цікаво завжди, адже ця людина до кінця непізнана і невивчена. Про нього можна безкінечно писати, його рядки можна цитувати, його внутрішній порив можна наслідувати.

Студенти та викладачі активно долучилися до загальноуніверситетського поетичного челенджу «Шевченкове слово у кожному з нас!», представивши відеозаписи декламування творів Шевченка.

Щиро вдячні усім учасникам поетичного заходу, особливу активність виявили студенти факультету міжнародних відносин і права, гуманітарно-педагогічного факультету, факультету економіки і управління, факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, факультету технологій і дизайну. Особлива подяка викладачам Тетяні Говорущенко, Євгену Павлюку, Інні Горячок, Лесі Білорусець, Ірині Закрижевській за єдність і підтримку нашої молоді. Дякуємо за оформлення і створення відеоролика фахівцю відділу зв’язків з громадськістю Павлу Будяю.

Шевченко – це не одноманітність. Шевченко – це єдність глибини і сили, розуму і прагнення до волі. Шевченко – це народ. Тому він сьогодні у кожному з нас. Різний.