Шановні викладачі, співробітники, студенти нашого університету

Прийміть мою щиру вдячність за вашу високу довіру, висловлену під час першого туру виборів ректора Хмельницького національного університету. Ваша підтримка є надзвичайно важливою, адже ви повірили в мене, мої сили і досвід.

Новий рік – це завжди новий етап у житті, нові задуми та сподівання, але також – це привід осмислити події, що минають. 2015-й рік вимагав напруженої роботи усього колективу університету і став результативним для нас. Нам є чим пишатися і чому радіти в ці передноворічні дні!

Нехай і наступаючий, 2016-й рік, стане роком нових звершень, досягнень, благополуччя, процвітання. Впевнений, що нашу країну і наш університет очікує світле майбутнє і стабільний розвиток!

Бажаю, щоб новий рік приніс усім мир, злагоду і достаток, увійшов до ваших осель добром і радістю! Зичу усім вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і успіхів у роботі!

Хай Бог береже Україну і наші родини!

З Новим роком! Із Різдвом Христовим!

З глибокою повагою,
Ректор Хмельницького національного університету М.Є. Скиба