Семінар від видавництва CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS

10 травня до нашого університету завітала представник Cambridge University Press Тетяна Шелепко.

Студенти спеціальності «Середня освіта. Англійська мова та література» та викладачі кафедри практики іноземної мови та методики викладання, колеги з кафедри іноземної філології взяли участь у практичному семінарі на тему «Практичні підказки щодо підготовки до складання іспиту з англійської мови на рівень В2». У ході семінару було запропоновано багато практичних вправ та цікавих ігрових методів інтерактивного вивчення англійської мови.

Усі присутні мали змогу ознайомитися із новинками навчальної літератури, присвяченої підготовці до іспитів, а також вивченню мови у закладах вищої освіти. Підбір курсів для вивчення іноземної мови був здійснений за сприяння компанії «Лінгвіст», яка є офіційним дистриб’ютором навчальної літератури видавництва Cambridge University Press.

Учасники семінару здобули нові знання про тенденції викладання англійської мови на сучасному етапі та мотивацію для подальної роботи на викладацькій ниві. Майбутні вчителі англійської мови, що зараз є студентами, отримали неоціненний досвід та натхнення до навчання. Дякуємо спікеру Тетяні Шелепко за професіоналізм та чекаємо подальших зустрічей.

За інформацією кафедри практики іноземної мови та методики викладання