СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКА КОРПОРАЦІЇ «ПАРУС» ГОЛОВНОГО ОФІСУ ФІРМИ (М. КИЇВ) ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

27-28 січня в Компетентністному центрі освітнього менеджменту та міжнародних освітніх програм Хмельницького національного університету відбувся семінар-тренінг за участю представника корпорації «Парус» головного офісу фірми (м. Київ) та викладачів кафедри менеджменту Хмельницького національного університету.

Підвищення кваліфікаційного рівня студентів стає першочерговим завданням вищого навчального закладу. Умови сучасного середовища вимагають від майбутніх спеціалістів ґрунтовного знання інформаційних технологій та програмного забезпечення для автоматизації управлінських процесів, одним із провідних розробників якого є корпорація «Парус».

Предметом зустрічі слугувала програмна платформа для реалізації управлінських та облікових задач з використанням сучасних технологій обробки даних Парус-Підприємництво. Програма семінару передбачала розгляд модуля «Менеджмент-маркетинг», призначенням якого слугує об’єднання в єдиний цикл керування бізнес-процесами трьох напрямків по роботі з клієнтами – маркетингу, продажу, сервісного обслуговування.

Практичний характер, насичений матеріал викликали значну зацікавленість з боку присутніх викладачів, серед яких д.е.н., проф. Стадник В.В., к.е.н., доц. Сокирник І.В., к.е.н., доц. Савченко О.В., к.е.н., Гавловська Н.І., к.е.н., доц. Декалюк О.В., к.е.н., доц. Соколюк Г.О., к.е.н., доц. Миколюк О.А., ст. викл. Черномазюк А.Г. та інші.

Учасники тренінгу засвоїли широкий комплекс процедур з організації робіт щодо просування товарів, ведення обліку та планування заходів із взаємодії з клієнтами, обліку рекламацій, проведення оцінки ефективності роботи персоналу, тощо. Отримані викладачами знання будуть запроваджені в навчальний процес та підсилять практичну підготовку майбутніх фахівців спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування» в сфері застосування інформаційних технологій.

Завідувач кафедри менеджменту д.е.н., проф. Йохна М.А. висловив сподівання на довготривалу та плідну подальшу співпрацю.

Оксана Вешко,
відділ міжнародних зв’язків ХНУ