Семінар-навчання з охорони праці

19 лютого у Хмельницькому національному університеті відбувся семінар-навчання з охорони праці, який провела головний державний інспектор  відділу АПК та СКС  Управління Держпраці у Хмельницькій області Тимуш Олена Володимирівна.

Інформаційний захід був спрямований на ознайомлення із основними  засадами профілактики та попередження виробничого травматизму. Олена Володимирівна наголосила на важливості регулярного проведення інструктажів та навчання з питань охорони праці, а також надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків.

Крім того, було проведено обстеження приміщення, документації та матеріально-технічної бази нашого університету щодо відповідності вимогам законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

Відділ зв’язків з громадськістю