Результати вступної кампанії 2016 року

11 серпня 2016 року офіційно закінчилася цьогорічна вступна кампанія до вищих навчальних закладів.

Вимоги щодо зарахування для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» до Хмельницького національного університету виконали, подавши оригінали своїх документів, 1608 абітурієнтів (випускників шкіл та коледжів), яких вже можна сміливо вітати із переходом у статус «студент ХНУ». Зважаючи на зниження контингенту осіб, які складали у цьому році ЗНО, ці показники сміливо можна називати успіхом нашого університету, оскільки вони вищі за показники попереднього року, коли студентами ХНУ стали близько 1300 осіб. Цьогорічні показники стали результатом ефективної профорієнтаційної роботи, яка проводилася протягом 2015-2016 років у школах та коледжах регіону та прилеглих районів.

Найбільшим попитом цього року серед вступників користувалися спеціальності: «Економіка», «Психологія», «Фізична культура і спорт», «Готельно-ресторанна справа» та «Комп’ютерна інженерія».

Добре попрацював під час подачі документів у липні 2016 року створений центр подачі електронних заяв у Хмельницькому національному університеті. Його допомогою скористалося майже 350 абітурієнтів, з яких більше 260 осіб у підсумку стали студентами саме нашого ВНЗ.

Успішною поточна вступна кампанія була і для вступників-магістрантів. За остаточними даними до магістратури у 2016 році вступило 712 осіб. Ще 676 осіб буде здобувати ОКР «спеціаліста» в нашому ВНЗ. Збільшення кількості бажаючих навчатися у магістратурі ХНУ свідчить про зростання рейтингових показників освітньої діяльності ВНЗ, оскільки у минулому році до магістратури було прийнято тільки півсотні студентів.

Від імені усіх працівників приймальної комісії вітаємо наших вступників та бажаємо успішно опанувати обрані ними спеціальності!!!